Sesli Chat

Sesli Chat

Kaliteli Sesli Site Özellikleri

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Bu makalemizde kaliteli bir sesli sohbet sitesine sahip olmak isteyenler için bazı püf noktaları sizlerle paylaşayacagız.

Öncelikle kullanmış olduğunuz sesli sohbet paneli yazılımsal olarak kaliteli olmalı. Yani kodlama yapılarında gereksiz kodlar bulunan yada hatalı kodlamalara sahip olan sesli chat panelleri malesef sitenizde düşmelere ve kasmalara sebebiyet vermektedir.

Kaliteli bir yazılım kullanmanıza ragmen dikkat etmeniz diger noktalarda ;

Oda butonlarında çok gerekmedikce özel buton eklemeyin.

Siteye yüklediginiz Animasyonlarınızın boyutlarına özen göstermelisiniz.Bir adet animasyon boyutu en fazla 200 Kb olmalıdır ve sitedeki animasyon sayısı 300 ü geçmemelidir. Bu durumun böyle olma sebebi kesinlikle panelle ilgili değildir. Kullanıcıların internet baglantı hızlarının zorlanması ile alaklı bir durumdur. 

Oda içi resimlerin boyutlar 100 kb ‘ tı geçmemeli. Yüksek boyutlu oda içi resimleri kullanıcıların sohbet etmelerine engel olabilir.

Kb olarak bahsettigimiz boyut : 1 MB  1024 KB dir. Buna göre hesabını yapabilirsiniz.

Panelde üye resimleri gösterimleri , yetkili resimleri ve mesajların gösterimleri gibi sorunlarda yaşayabilirsiniz. Fakat kaliteli bir panelci ile çalışıyorsanız bu sorunlardanda kurtulmuş olursunuz. 

Tüm Sesli Sohbet Sitelerine Başarılar Diliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ