Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli Chat Bağlantı Hataları

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Sesli Sohbet sitelerinde hepimizin karşılaştıgı en büyük sorunlardan bir taneside Connecdet yada disconnect olarak karşımıza çıkan baglantı hatalarıdır. Şu an kadar net bir çözüm bulunamamış olsada bu sorunu tüm site sahipleri zaman zaman yaşamaktadır.

Bu sorunun 2 farklı sebebi vardır birincisi internet hatlarında yaşanan yavaşlama ve kesilmeler ikinicisi ise speakchat sunucularında bazen oluşan sorunladır.

Bu durumda modemi ve pc yi kapatıp tekrar açmanızı tavsiye ederiz fakat bunun kesin bir çözüm olmadığınıda bilmenizi isteriz.

Bu tür proplemler genelde 1 saatten daha uzun sürmemektedir ama sürdügü zamanlarda malesef oluyor . Speakychatin durumu düzeltmesini beklemekten başka pek yapacak birşey olmuyor. Bunun dışında eğer sitenizde anlık user sayısı 50 yi geçiyorsa yine sık sık düşme sorunları yaşayabilirsiniz. Elbetteki bu durumun çözümü bulunmaktadır.

Speakychat’e aylık özel sunucu ücreti ödeyerek düşme sorunlarından kurtulabilirsiniz. Buda Ortalama Aylık oda ücretleri hariç 150 tl civarındadır. Bu tür sorunları yaşıyorsanız kayseripanel.com web tasarım hizmetleri ile görüşebilirsiniz.Size detaylı bilgi verecektir.

Bunun dışında sesde kesintiler yaşanması proplemide bir çok sitede malesef yaşanmaktadır. Özel sunucu ile bu sorunuda çözme şansınız var. 

Sesli Chat sitelerinde kaliteyi arıyorsanız ve user sayınız artsın istiyorsanız öncelikle sorunsuz bir siteye sahip olmanız gerekmektedir. Tabiki bunun içinde biraz masraf etmeniz gerekiyor.

SesliChat.Com.tr Ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ