Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli Chat Mobil Yazılımı

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Masaüstü ve internette gördügümüz çalışan bütün program ve web siteleri bir kodlama dili ile oluşturulmaktadır.Bu makalemizde web yazılımları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Öncelikle kodlama dili mantıgını ve kurallarını ögrenmeniz gerekmektedir. Hiç bir bilgiye sahip olmadıgınızı düşünürsek 1 yıllık sıkı bir çalışma ile php yazılım mantıgını çözebilirsiniz. Grafik bölümü için kulllanılan Css ve görselleride aynı anda kullanacagınız için aynı süreçde bunlarıda ögrenmiş olursunuz.

Sesli Chat Panellerinin Olumuşunda Php Web Dili kullanılmaktadır. Kısaca Mantık Aşşagıdaki Gibidir

  • Arayüz tasarımı ( Görünüm )
  • HTML, CSS ve Javascript ile arayüz tasarımının tarayıcıda gerçeklenmesi/çalışır hale getirilmesi
  • Bir programlama dili ile siteye/sisteme yazılım geliştirilmesi; PHP bu adımda yer almaktadır.

Fakat yukarıda Bahsedilen JavaScript php dilinden biraz daha farklı bir mantıkla çalışır. Kuralları ögrenmek çok zor olmasada ilk başlarda sizi oldukca yorabilir.

Sesli Chat Yazılımı Yaptırmak İstiyorum

Şu an sitemizde Kullanılan seslichat sistemi 2 bölümden oluşmaktadır.Ama bu detaya çok fazla girmemize gerek yok. Bir çogumuzun bildigi gibi bu sistemlere sadece bilgisayarlardan giriş yapılabiliyor. Telefon ve tabletlerden hatta explorer dışı diger tarayıcılardan giriş yapılamıyor.

Çok yakında piyasaya çıkacak yep yeni bir sistemle artık tablet , akıllı telefon , ve bilgisayarlardan rahatlıkla sitelere girebileceksiniz.

Sesli Chat Sistemimiz çıktıgı zaman genel duyuru yapılacaktır. Bu sistemi diger site sahipleride kiralayabilir. Yazılım demosu yayınlandıgında bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ