Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli Chat Programları

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Sesli chat site sahiplerinin site yönetiminde kullanması gereken bazı grafik programları oldugunu hepimiz biliyoruz. Kısaca bunlardan bahsetmek istiyorum.

 Öncelikle bize lazım olan Flash nick yapımı için kullanılan iki farklı programdan bahsedelim. Ayrıa Programlar hakkında detaylı bilgiler internet ortamında fazlasıyla bulunmaktadır.

Xara 3D Programı

xara 3d animasyon programı ile gif uzantılı flash nickler yapabiliriz. Arayüz kullanımı oldukca basit olan bu programla basit görünümlü hareketli isimler oluşuturabiliriz

Bu programla ilgili detaylı bilgiye www.kayseripanel.com sitesinden arşiv menusunden ulaşabilirsiniz. Bir ara orada programın kullanımını anlatan bir video görmüştüm.

Adobe Ulead Gif Animatör 

Adobe Ulead gif animatör programı ise xara programından farklı olarak resimli flash nickler yapmamıza olanak sağlıyor. Bu programda herhangi bir resim üzerine yazı eklenerek ve farklı hareketlerde slayt oluşturarak güzel flash nickler yapabilirsiniz. Bu Programı indirmek için yukarıda bahsettiğim web sitesinin arşiv menusunden programı indirebilirsiniz.

Sandboxie Çoklu Giriş 

Sandboxie programı bilgisayarımızda sanal bir bilgisayar oluşturmamızı ve iki farklı bilgisayar kullanma özelligi sunan bir programdır. Yani bu programı kullanarak iki ayrı birlgisayardan giriş yapıyormuş gibi ayrı şekilde explorer açarak, iki defa aynı ayda girişlere izin vermeyen sesli chat sitelerine giriş yapabilirsiniz. Aynı siteye iki defa girmeniz için çokda işe yaramasada farklı sesli chat sitelerine giriş için kullanılabilmektedir.

Adobe PhotoShop ve Corel

Bu Programlarla profesyonel logolar ve oda içi resimleri yapabilrisiniz. Kullanımı için biraz profesyonellik gerektirmekde oldugu için kullanımları hakkında internetteki kaynaklardan faydalanabilrisiniz.

SesliChat.Com.tr SesliChat Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ