Sesli Chat

Sesli Chat

Sesli Sohbet Ses Ayarları Sorununu Giderme

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Sohbet sitelerinde bir çok kullanıcının stero mix ve mikrofon sorunu yaşadığını hepimiz görüyoruz. Bu sorunun yaşanmasındaki en büyük etkenden bahsetmek istiyorum. 

Bilgisayarın kurulum sırasında yada sonradan oluşan hatalardan dolayı donanımlarla ilgili driver sorunları yaşanmaktadır. Ve bilgisayarınız güncel olması gerekmektedir. Bu sorunlardan dolayı ses kartınız verimli olarak çalışmamaktadır. Bu sorunu gidermek için bir programın adını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kullanmanız gerek programın adı Driver Booster 4 . Bu program ile bilgisayarındaki tüm sorunlu donanım driverları düzgün şekilde otomatik olarak düzeltilecektir ve gerekli bilgisayar güncelleştirmeleride otomatik olarak gerçekleşecektir.

Ses kartınızın stero özelligi varsa başka bir ayar yapmanıza gerek kalmadan mikrofon sorunun düzelmiş olacak. Yapmanız gereken siteye baglandıkdan sonra odaların altında bulunan ayarlar kısmından seçim yapmanızdır. Konuşmak istediginizde mikrofonu seçebilirsiniz. Müzik dinletmek istediginizdede stero mix  seçenegini kullanabilirsiniz. Driver Booster 4 ile gerekli güncellemeri yaptıkdan sonra sesli chat sitemize bağlanıp deneme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ