Sesli Chat

Sesli Chat

SesliChat Telefonla Giriş Yapılıyormu

kayseripanel | 19 Ocak 2019

Bilindiği gibi seslichat sitelerine girişlerin büyük çogunlugu bilgisayarladan yapılmaktadır. Sohbet sitelerine girmek için en çok kullanılan tarayıcıda explorer’dir. Mozilla ve google choremeden eklentiler kurarak girişler mümkün olsada kullanıcılar için sıkıntılar oluşabilmektedir. Şu anki yazılım mantıgı ile sesli sohbet sitelerine sadece bilgisayarlardan giriş yapılabilmektedir.

Sesli sohbet siteleri activex mantıgı ile çalıştıgı için bu exe dosyasını bugünün teknolojisi ile telefonlara yükleme şansımız malesef yok .

SESLİ SOHBET SİTELERİNE TELEFON GİRİŞİ 

Sesli sohbet sitelerine bilgisayar dışında girişler mümkün değildir. Telefon ve tabletlerin işletim sistemi farklı oldugu için speakychat tabanlı sitelere giriş yapılamıyor.

PEKİ NE YAPMAK GEREK  

Şu an yeni yeni piyasada kullanılmaya başlayan node.js yazılım dili ile çok yakında telefon , tablet ,bilgisayar gibi tüm cihazlardan girişlerin sağlanabilecegi yeni sesli chat platformalarını çok yakında görmeye başlayacagız. Bu gelişen teknoloji ile artık hiç bir şekilde aktivex kurmadan kameralı ve sesli olarak kullanabileceginiz yeni yazılımlar satışa sunulacaktır. SesliChat.com.tr web sitesi olarak bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve bu sistemler yayınlanmaya başladıgında sizlere bu hizmeti kaliteli bir şekilde sunacagız. Mobil Sohbet sistemimiz yayınlanınca bu konuda yeniden bilgilendirme yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seslichat

SesliChat.Com.tr Kameralı Sesli Sohbet Sitesi

İletişim Bilgileri

KAYSERİ